top of page
Tylko dobre rzeczy mogą wyniknąć z połączenia wolności
i pasji.

Zadzwoń do nas teraz, aby zarezerwować wakacje życia:

+48 506 087 078
Jezioro Jeziorak

Jeziorak – jezioro rynnowe położone w północno-wschodniej Polsce

w obrębie Pojezierza Iławskiego. Jeziorak jest najdłuższym oraz szóstym pod względem powierzchni jeziorem w Polsce. Jezioro jest połączone

z Kanałem Elbląskim. Brzegi są zalesione – północne wysokim drzewostanem, a południowe niskim. Na Jezioraku znajduje się wiele zatok, półwyspów i 16 wysp. Największe z nich to Wielki Ostrów (Wielka Żuława - największa "jaziorowa" wyspa w Polsce) i Wielki Bukowiec. Nad Jeziorakiem leży miasto Iława. Działa Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Iławie. Jezioro o nazwie Jeziorak jest miejscem akcji książki Nowe przygody Pana Samochodzika, w której tytułowy bohater szuka skarbów zrabowanych podczas II wojny światowej.

Nasza flota

Firma Orion czarter posiada jachty Antila 24, Antila 22.

Antila to po prostu świetna żaglówka. Nie za duża, nie za mała, znakomita dla mniej doświadczonych żeglarzy ze względu na swoją dużą stabilność. Nieco ponad siedem metrów długości pokładu pozwoli Ci na bezstresowe manewrowanie w nawet najmniejszym porcie.

Jeśli chcesz żeglować w cztery, pięć, a nawet sześć osób i to takich

co do małych nie należą, to będziesz mógł komfortowo zmieścić załogę. Z drugiej strony bardzo rozsądna cena czarteru jachtu Antila pozwoli by także studenci żeglowali na Mazurach tanio.
 

bottom of page